Uchovajte svoje spomienky vo fotoknihe

Fotografia je spomienka na momenty a emócie, ktoré sa už nikdy nezopakujú. Jedným z takýchto momentov v živote je určite aj Váš svadobný deň. Okrem tlačených fotografií a online či USB úložiska si viete uchovať tieto krásne spomienky aj formou tlačenej fotoknihy.

Fotokniha sa dá vyrobiť v rôznych veľkostiach a rôznych typoch tlače či strán. Osobne som vyskúšal fotoknihu od spoločnosti CEWE, kde by som chcel pochváliť celkové spracovanie výsledneho produktu, ale aj spôsob návrhu, výroby či doby dodania. Fotoknihu si viete sami navrhnúť pomocou softvéru alebo online konfigurátora, kde si viete vybrať formát, typ väzby a kvalitu papiera od čoho sa aj odvíja výsledna cena.

Vo fotoknihe môže byť tak zachytený celý svadobný deň od príprav, prvé videnie, obrad, portréty až hostinu.

Fotokniha môže pripomínať najkrajšie momenty nie len zo svadby ale aj z rande, rodinného alebo tehotenského fotenia, ktoré spolu nafotíme.

Či už budete mať pred alebo po svojom svadobnom, rande alebo rodinnom fotení u mňa, neváhajte využiť aj túto možnosť. Fotoknihu Vám navrhnem, objednám a odovzdám spolu s ostatnými fotografiami.

Zdieľať: